LS037V7DW03A
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS037V7DW03A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LS037V7DW03A
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka TFT 3.7"LCD COLOR W/LED BCK LT
Podatkovni listi: LS037V7DW03A.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 612 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LS037V7DW03A
Številka dela LS037V7DW03A Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis TFT 3.7"LCD COLOR W/LED BCK LT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 612 pcs Podatkovni list LS037V7DW03A.pdf
Ogled območja 56.16mm W x 74.88mm H Zaslon na dotik Resistive
Serija - Druga imena 425-2871
Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 480 x 640
Dot Pitch 0.04mm W x 0.12mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 3.7" (93.98mm)
natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 3.7" (93.98mm) 480 x 640 Osvetlitev ozadja LED - White