LS037V7DW06
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LS037V7DW06
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 3.7" 640X480 VGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
140 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LS037V7DW06
Številka dela LS037V7DW06 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 3.7" 640X480 VGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1510 pcs Podatkovni list
Ogled območja 56.16mm W x 74.88mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, 24-Bit (RGB)
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 480 x 640 Dot Pitch -
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transflective
Diagonalna velikost zaslona 3.7" (93.98mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transflective Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 3.7" (93.98mm) 480 x 640