SCFS8000
pregled izdelka
Številka dela: SCFS8000
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
Podatkovni listi: SCFS8000.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 446 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCFS8000
Številka dela SCFS8000 Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 446 pcs Podatkovni list SCFS8000.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mA
Napetost - razčlenitev - Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija Axial
Delovna temperatura - spoj 150ns Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SCFS8000
Razširjen opis Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole Konfiguracija diode 1µA @ 8000V
Opis DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 16.2V @ 3A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 8000V (8kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C