SCFS10000
pregled izdelka
Številka dela: SCFS10000
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
Podatkovni listi: SCFS10000.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 332 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCFS10000
Številka dela SCFS10000 Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 332 pcs Podatkovni list SCFS10000.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5A
Napetost - razčlenitev - Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija Axial
Delovna temperatura - spoj 150ns Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SCFS10000
Razširjen opis Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole Konfiguracija diode 5µA @ 10000V
Opis DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 19.8V @ 3A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10000V (10kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C