SCFS6000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCFS6000
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL
Podatkovni listi: SCFS6000.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 499 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCFS6000
Številka dela SCFS6000 Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 499 pcs Podatkovni list SCFS6000.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mA
Napetost - razčlenitev - Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija Axial
Delovna temperatura - spoj 150ns Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SCFS6000
Razširjen opis Diode Standard 6000V (6kV) 500mA Through Hole Konfiguracija diode 1µA @ 5000V
Opis DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 12.6V @ 3A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 6000V (6kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C