SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCFS2000
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
Podatkovni listi: SCFS2000.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 949 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCFS2000
Številka dela SCFS2000 Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 949 pcs Podatkovni list SCFS2000.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 5.4V @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 2000V
Paket naprave za dobavitelja - Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 150ns
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 2000V Tok - Povprečni popravek (Io) 1.5A