DP1205C433LF
SemtechSemtech
DP1205C433LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP1205C433LF
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DP1205C433LF
Številka dela DP1205C433LF Proizvajalec Semtech
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3007 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del XE1205
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost -118dBm RF družina / standard General ISM < 1GHz
Protokol - Moč - izhod 15dBm
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Module
Druga imena DP1205C433LFTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija - Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 433MHz
Hitrost prenosa podatkov 152.3kbps Tok - oddajanje 33mA ~ 62mA
Tok - sprejemanje 14mA Vrsta antene Not Included
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DP1205C433
DP1205C433
Proizvajalci: Semtech
Opis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ