DP1205C868LF
SemtechSemtech
DP1205C868LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP1205C868LF
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DP1205C868LF
Številka dela DP1205C868LF Proizvajalec Semtech
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4152 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del XE1205
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost -118dBm RF družina / standard General ISM < 1GHz
Protokol - Moč - izhod 15dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija -
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 868MHz Hitrost prenosa podatkov 152.3kbps
Tok - oddajanje 33mA ~ 62mA Tok - sprejemanje 14mA