DP1205C915
SemtechSemtech
DP1205C915 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP1205C915
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DP1205C915
Številka dela DP1205C915 Proizvajalec Semtech
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6113 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del XE1205
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost -118dBm RF družina / standard General ISM < 1GHz
Protokol - Moč - izhod 15dBm
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija -
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Pogostost 915MHz Hitrost prenosa podatkov 152.3kbps
Tok - oddajanje 33mA ~ 62mA Tok - sprejemanje 14mA