DP1203C4333LF
SemtechSemtech
DP1203C4333LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP1203C4333LF
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DP1203C4333LF
Številka dela DP1203C4333LF Proizvajalec Semtech
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5824 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del XE1203
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost -111dBm RF družina / standard General ISM < 1GHz
Protokol - Moč - izhod 11dBm
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Module
Druga imena DP1203C4333LFTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija - Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 433MHz
Hitrost prenosa podatkov 152.3kbps Tok - oddajanje 33mA ~ 62mA
Tok - sprejemanje 14mA Vrsta antene Not Included
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DP1203C4333
DP1203C4333
Proizvajalci: Semtech
Opis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Na zalogi: 3344 pcs
Prenesi: DP1203C4333.pdf
RFQ
DP11VN20B30S
DP11VN20B30S
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DP11 VER 20P NDET 30S M7*7MM
Na zalogi: 44948 pcs
Prenesi: DP11VN20B30S.pdf
RFQ
DP12
DP12
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V