DP1203C4333
SemtechSemtech
DP1203C4333 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP1203C4333
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Podatkovni listi: DP1203C4333.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DP1203C4333
Številka dela DP1203C4333 Proizvajalec Semtech
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3344 pcs Podatkovni list DP1203C4333.pdf
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del XE1203
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost -111dBm RF družina / standard General ISM < 1GHz
Protokol - Moč - izhod 11dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija -
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Pogostost 433MHz Hitrost prenosa podatkov 152.3kbps
Tok - oddajanje 33mA ~ 62mA Tok - sprejemanje 14mA