VNP10N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP10N07 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNP10N07
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 70V 10A TO-220
Podatkovni listi: VNP10N07.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNP10N07
Številka dela VNP10N07 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 70V 10A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94616 pcs Podatkovni list VNP10N07.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 55V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 100 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side Druga imena 497-2795-5
delovna temperatura - Število izhodov 1
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Lastnosti - Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Tok - izhod (maks.) 7A Številka osnovnega dela VN*10N
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VNP10N07-E
VNP10N07-E
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET OMNIFET 70V 10A TO-220