VNP14N04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP14N04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNP14N04
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 42V 14A TO-220
Podatkovni listi: VNP14N04.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNP14N04
Številka dela VNP14N04 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 42V 14A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86287 pcs Podatkovni list VNP14N04.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 35V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 70 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side Druga imena 497-2661-5
delovna temperatura - Število izhodov 1
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Lastnosti - Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Tok - izhod (maks.) 10A Številka osnovnega dela VN*14N