VNP10N06-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP10N06-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNP10N06-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET OMNIFET 60V 10A TO-220
Podatkovni listi: VNP10N06-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNP10N06-E
Številka dela VNP10N06-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET OMNIFET 60V 10A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127358 pcs Podatkovni list VNP10N06-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) - Napetost - obremenitev -
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 150 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti -
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 6A
Številka osnovnega dela VN*10N
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VNP10N07
VNP10N07
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 70V 10A TO-220
Na zalogi: 94616 pcs
Prenesi: VNP10N07.pdf
RFQ
VNP10N06
VNP10N06
Opis: MOSFET N-CH 60V 10A TO-220