VNP10N06
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP10N06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNP10N06
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 10A TO-220
Podatkovni listi: VNP10N06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNP10N06
Številka dela VNP10N06 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 10A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119498 pcs Podatkovni list VNP10N06.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) - Napetost - obremenitev -
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 150 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side Druga imena 497-3310-5
delovna temperatura - Število izhodov 1
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Lastnosti - Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Tok - izhod (maks.) 6A Številka osnovnega dela VN*10N