STTH2003CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2003CFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH2003CFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220FP
Podatkovni listi: STTH2003CFP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH2003CFP
Številka dela STTH2003CFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53494 pcs Podatkovni list STTH2003CFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.25V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 300V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FP Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 35ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Druga imena 497-4407-5 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 300V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A