STTH2002CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH2002CR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 200V 15A I2PAK
Podatkovni listi: STTH2002CR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH2002CR
Številka dela STTH2002CR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 200V 15A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79646 pcs Podatkovni list STTH2002CR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 27ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Druga imena 497-12683-5
STTH2002CR-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A