STTH20004TV1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH20004TV1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH20004TV1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE MODULE 400V 120A ISOTOP
Podatkovni listi: STTH20004TV1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH20004TV1
Številka dela STTH20004TV1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE MODULE 400V 120A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3326 pcs Podatkovni list STTH20004TV1.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 100ns
Pakiranje Tube Paket / primer ISOTOP
Druga imena 497-7587-5
STTH20004TV1-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 2 Independent natančen opis Diode Array 2 Independent Standard 400V 120A Chassis Mount ISOTOP
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 400V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 120A