STTH2002D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH2002D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
Podatkovni listi: STTH2002D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH2002D
Številka dela STTH2002D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41687 pcs Podatkovni list STTH2002D.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 40ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena 497-5276-5 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -