STTH2003CGY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2003CGY-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH2003CGY-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
Podatkovni listi: STTH2003CGY-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH2003CGY-TR
Številka dela STTH2003CGY-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58738 pcs Podatkovni list STTH2003CGY-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.25V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 300V
Paket naprave za dobavitelja D²PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 40ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-13434-2
STTH2003CGYTR
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 300V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A
Številka osnovnega dela STTH2003C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STTH200L04TV1
STTH200L04TV1
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE MODULE 400V 120A ISOTOP
Na zalogi: 3326 pcs
Prenesi: STTH200L04TV1.pdf
RFQ
STTH2006W
STTH2006W
Opis: DIODE GEN PURP 600V 20A DO247
Na zalogi: 31102 pcs
Prenesi: STTH2006W.pdf
RFQ
STTH2003CG
STTH2003CG
Opis: DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK