STPS41H100CTY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS41H100CTY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS41H100CTY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY TO220AB
Podatkovni listi: STPS41H100CTY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS41H100CTY
Številka dela STPS41H100CTY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24514 pcs Podatkovni list STPS41H100CTY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 670mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-15565-5
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A