STPS40SM80CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40SM80CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS40SM80CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
Podatkovni listi: STPS40SM80CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS40SM80CT
Številka dela STPS40SM80CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35591 pcs Podatkovni list STPS40SM80CT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 800mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-11363-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 20A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50µA @ 80V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A Številka osnovnega dela STPS40SM80C