STPS41H100CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS41H100CR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS41H100CR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V I2PAK
Podatkovni listi: STPS41H100CR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS41H100CR
Številka dela STPS41H100CR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58392 pcs Podatkovni list STPS41H100CR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 800mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-12670-5
STPS41H100CR-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A Številka osnovnega dela STPS41H100C