STPS41H100CGY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS41H100CGY-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS41H100CGY-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Podatkovni listi: STPS41H100CGY-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS41H100CGY-TR
Številka dela STPS41H100CGY-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29732 pcs Podatkovni list STPS41H100CGY-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 800mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja D²PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-12340-6
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A Številka osnovnega dela STPS41H100C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS41H100CT
STPS41H100CT
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Na zalogi: 25675 pcs
Prenesi: STPS41H100CT.pdf
RFQ
STPS41H100CG
STPS41H100CG
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK