STPS20SM80CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20SM80CFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20SM80CFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP
Podatkovni listi: STPS20SM80CFP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20SM80CFP
Številka dela STPS20SM80CFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7068 pcs Podatkovni list STPS20SM80CFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 780mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Full-Pak Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-11350-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 80V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A Številka osnovnega dela STPS20SM80C