STPS20SM60CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20SM60CR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20SM60CR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V I2PAK
Podatkovni listi: STPS20SM60CR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20SM60CR
Številka dela STPS20SM60CR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66176 pcs Podatkovni list STPS20SM60CR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 645mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-12303
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 10A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 40µA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A Številka osnovnega dela STPS20SM60C