STPS2150A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2150A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS2150A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 150V 2A SMA
Podatkovni listi: STPS2150A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS2150A
Številka dela STPS2150A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 150V 2A SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177054 pcs Podatkovni list STPS2150A.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 820mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-2467-6
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 150V 2A Surface Mount SMA (DO-214AC)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.5µA @ 150V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A