STPS20SM80CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20SM80CG-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20SM80CG-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
Podatkovni listi: STPS20SM80CG-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20SM80CG-TR
Številka dela STPS20SM80CG-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41458 pcs Podatkovni list STPS20SM80CG-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 780mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja D²PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-11314-1
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 80V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A Številka osnovnega dela STPS20SM80C