STPS1H100MF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1H100MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS1H100MF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 1A STMITEFLA
Podatkovni listi: STPS1H100MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS1H100MF
Številka dela STPS1H100MF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 1A STMITEFLA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127851 pcs Podatkovni list STPS1H100MF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 770mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja STmite Flat Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-222AA Druga imena 497-12631-6
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 1A Surface Mount STmite Flat
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A