STPS1H100AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1H100AY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS1H100AY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA
Podatkovni listi: STPS1H100AY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS1H100AY
Številka dela STPS1H100AY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 209847 pcs Podatkovni list STPS1H100AY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 770mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Q Automotive Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-11101-1
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SMA (DO-214AC)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A