STPS16H100CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS16H100CG-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS16H100CG-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Podatkovni listi: STPS16H100CG-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS16H100CG-TR
Številka dela STPS16H100CG-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150228 pcs Podatkovni list STPS16H100CG-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 770mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-12791-2
STPS16H100CG-TR-ND
STPS16H100CGTR
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 8A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3.6µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 8A Številka osnovnega dela STPS16H100C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS16H100CG
STPS16H100CG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK