STPS1L30A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1L30A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS1L30A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMA
Podatkovni listi: STPS1L30A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS1L30A
Številka dela STPS1L30A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187372 pcs Podatkovni list STPS1L30A.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 395mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-6577-1
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 30V 1A Surface Mount SMA (DO-214AC)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A