STPS10L60CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10L60CFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS10L60CFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP
Podatkovni listi: STPS10L60CFP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS10L60CFP
Številka dela STPS10L60CFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44612 pcs Podatkovni list STPS10L60CFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FP Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-12626-5
STPS10L60CFP-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Trenutna - povratna puščanja @ Vr 220µA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A Številka osnovnega dela STPS10L60C