STPS10M80CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10M80CFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS10M80CFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP
Podatkovni listi: STPS10M80CFP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STPS10M80CFP
Številka dela STPS10M80CFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5860 pcs Podatkovni list STPS10M80CFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 705mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Full-Pak Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-11338-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 80V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A Številka osnovnega dela STPS10M80C