STPS10L25G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10L25G-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS10L25G-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 25V 10A D2PAK
Podatkovni listi: STPS10L25G-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS10L25G-TR
Številka dela STPS10L25G-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 25V 10A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49182 pcs Podatkovni list STPS10L25G-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 460mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 25V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-5134-1
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 25V 10A Surface Mount D2PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 800µA @ 25V Tok - Povprečni popravek (Io) 10A