STPS10H100CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10H100CG-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS10H100CG-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Podatkovni listi: STPS10H100CG-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS10H100CG-TR
Številka dela STPS10H100CG-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81291 pcs Podatkovni list STPS10H100CG-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 730mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-7541-1
STPS10H100CGTR
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3.5µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A Številka osnovnega dela STPS10H100C