STPS10L45CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10L45CG-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS10L45CG-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Podatkovni listi: STPS10L45CG-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS10L45CG-TR
Številka dela STPS10L45CG-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141686 pcs Podatkovni list STPS10L45CG-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 530mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 45V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A
Številka osnovnega dela STPS10L45C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS10L45CG
STPS10L45CG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK