STP20NM60FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP20NM60FP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP20NM60FP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 20A TO220FP
Podatkovni listi: STP20NM60FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP20NM60FP
Številka dela STP20NM60FP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 20A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24185 pcs Podatkovni list STP20NM60FP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 45W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-2771-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 54nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 20A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)