STP20NM50FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP20NM50FP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP20NM50FP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 550V 20A TO-220FP
Podatkovni listi: STP20NM50FP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP20NM50FP
Številka dela STP20NM50FP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 550V 20A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5381 pcs Podatkovni list STP20NM50FP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 45W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-5394-5
STP20NM50FP-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1480pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 550V
natančen opis N-Channel 550V 20A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)