STP20NM50FD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP20NM50FD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP20NM50FD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 20A TO-220
Podatkovni listi: STP20NM50FD.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP20NM50FD
Številka dela STP20NM50FD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 20A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23969 pcs Podatkovni list STP20NM50FD.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija FDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 192W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-6739-5
STP20NM50FD-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1380pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 20A (Tc) 192W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)