STP20NM60A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP20NM60A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP20NM60A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 20A TO-220
Podatkovni listi: STP20NM60A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP20NM60A
Številka dela STP20NM60A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 20A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24940 pcs Podatkovni list STP20NM60A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 192W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-4376-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1630pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 20A (Tc) 192W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)