STM32L151V8H6A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L151V8H6A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151V8H6A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100UFBGA
Podatkovni listi: 1.STM32L151V8H6A.pdf2.STM32L151V8H6A.pdf3.STM32L151V8H6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2496 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151V8H6A
Številka dela STM32L151V8H6A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100UFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-UFBGA (7x7)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 100-UFBGA
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 83 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-UFBGA (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 24x12b, D/A 2x12b