STM32L151UCY7TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151UCY7TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka WLCSP 63L (7X9) DIE
Podatkovni listi: STM32L151UCY7TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151UCY7TR
Številka dela STM32L151UCY7TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis WLCSP 63L (7X9) DIE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 27301 pcs Podatkovni list STM32L151UCY7TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 63-WLCSP
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 256KB (256K x 8) Periferne naprave DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 63-UFBGA, WLCSP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 51 Velikost EEPROM 8K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 63-WLCSP Podatkovni pretvorniki A/D 21x12b; D/A 2x12b