STM32L151RET6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151RET6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L151RET6.pdf2.STM32L151RET6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
960 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151RET6
Številka dela STM32L151RET6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16324 pcs Podatkovni list 1.STM32L151RET6.pdf2.STM32L151RET6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) FLASH Napetost - razčlenitev 64-LQFP (10x10)
Serija STM32 L1 RoHS Status Tray
Povratni čas obnovitve (trr) 32MHz Zahteva Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
Polarizacija 64-LQFP Tip oscilatorja A/D 21x12b; D/A 2x12b
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Operacijski sistem ARM® Cortex®-M3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Številka izdelka proizvajalca STM32L151RET6
Razširjen opis ARM® Cortex®-M3 STM32 L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
Podatki SRAM bajtov 16K x 8 Podatkovni pretvorniki 1.8 V ~ 3.6 V