STM32L151RDT7
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151RDT7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64LQFP
Podatkovni listi: STM32L151RDT7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
960 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151RDT7
Številka dela STM32L151RDT7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20883 pcs Podatkovni list STM32L151RDT7.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 48K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 384KB (384K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 51
Velikost EEPROM 12K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH