STM32L151VBH6D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L151VBH6D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151VBH6D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka UFBGA 7X7X0.60 100L
Podatkovni listi: STM32L151VBH6D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2496 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151VBH6D
Številka dela STM32L151VBH6D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis UFBGA 7X7X0.60 100L Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 32436 pcs Podatkovni list STM32L151VBH6D.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-UFBGA (7x7)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 100-UFBGA
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 83 Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-UFBGA (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 24x12b, D/A 2x12b