STM32L071RBH6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L071RBH6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TFBGA 5X5X1.2 64 F8X
Podatkovni listi: STM32L071RBH6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L071RBH6TR
Številka dela STM32L071RBH6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TFBGA 5X5X1.2 64 F8X Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 53441 pcs Podatkovni list STM32L071RBH6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L0 Velikost RAM-a 20K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 128KB (128K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 51 Velikost EEPROM 6K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b