STM32L071RZH6
pregled izdelka
Številka dela: STM32L071RZH6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64BGA
Podatkovni listi: STM32L071RZH6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3840 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L071RZH6
Številka dela STM32L071RZH6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47594 pcs Podatkovni list STM32L071RZH6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-UFBGA (5x5)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 20K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-UFBGA
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 50 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 6K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-UFBGA (5x5) Podatkovni pretvorniki A/D 15x12b