STM32L071RBH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L071RBH6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64UFBGA
Podatkovni listi: 1.STM32L071RBH6.pdf2.STM32L071RBH6.pdf3.STM32L071RBH6.pdf4.STM32L071RBH6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3840 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L071RBH6
Številka dela STM32L071RBH6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64UFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L0 Velikost RAM-a 20K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 128KB (128K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 51
Velikost EEPROM 6K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH