STM32L071KBU3TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L071KBU3TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L071KBU3TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka UFQFPN 5X5X0.55 32L
Podatkovni listi: STM32L071KBU3TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L071KBU3TR
Številka dela STM32L071KBU3TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis UFQFPN 5X5X0.55 32L Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 53951 pcs Podatkovni list STM32L071KBU3TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-UFQFPN (5x5)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 20K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 23 Velikost EEPROM 6K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5) Podatkovni pretvorniki A/D 10x12b